Alpine

MULTIMEDIÁLNÍ JEDNOTKY
NAVIGAČNÍ SYSTÉMY
AUTORÁDIA S CD MECHANIKOU
DIGITÁLNÍ PŘIJÍMAČE DO AUTA
ZESILOVAČE
ZÁZNAMOVÉ KAMERY
MONITORY
DAB DOPLŇKY
AKTIVNÍ SUBWOOFER
PASIVNÍ SUBWOOFERY
ZVUKOVÉ PROCESORY
TYPE-E REPRODUKTORY
TYPE-X REPRODUKTORY
TYPE-R REPRODUKTORY
TYPE-S REPRODUKTORY
TYPE-G REPRODUKTORY

ALPINE

Alpine, to je japonský lídr oboru automobilového audia a videa. Společnost založily v roce 1978 jako společný podnik Alps a Motorola. Firma je obchodována na japonské burze. Alpine je vnímána za předního výrobce automobilových hudebních a video systémů, její výrobky nalézáme mezi vítězi prakticky všech možných testů a srovnání. Co může posloužit za lepší doporučení než to, že na všech automobilových poslechových soutěžích, lhostejno, zda se konají v Japonsku, USA nebo v Evropě, 7 vozů z 10 je vybaveno autorádii nebo multimediálními stanicemi Alpine.

Vynikající kvalitu výrobků Alpine oceňují i automobilky. Alpine je předním dodavatelem audiovizuálních systémů do nových vozů. Najdete je ve vozidlech Honda, BMW, Mercedes nebo Jaguar.

Ve výrobě je dbáno na každý detail, který by mohl ovlivnit dokonalý zvuk. Nabídka Alpine je velmi široká, od autorádií s CD přehrávači, přes multimediální stanice (DVD přehrávače s vlastními LCD displeji), monitory, navigační systémy, až po zesilovače a reproduktory.